bioser bitki özlü masaj jeli

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki; Bioser tamamen bitkisel maddelerden yapılmış bir üründür. Sağlık konusunda size herhangi bir açıdan sorun yaratmayacak özel bitkisel bir üründür.

Eğer vücudunuzun herhangi bir bölgesinde ağrı var ise Bioser tam olarak size göre bir ilaç olacaktır. Bioser temel olarak bitkisel bir ürün olduğu için ve masaj jeli olduğu için kullanım açısından kolay bir üründür. Peki Bioser tam olarak ne gibi bölgelerde ağrı olduğunda kullanılabilir;

- Eğer boyun tutulması oldu ise çok rahat bir biçimde Bioser kullanarak tutulan bölgeye masaj yapmanız o bölgede ki ağrıyı dindirecek ve sizi rahatlatacaktır.
- Kas bölgelerinde oluşacak spazmlarda bu masaj jelini kullanarak ağrıları dindirebilirsiniz.
- Adele bölgelerinde oluşabilecek her türlü spazmlarda gene Bioser size yardımcı olacaktır.
- Göğüs adelelerinde oluşabilecek ağrılarda size yardımcı olur ve hafifçe masaj yapmanız ağrılarınızı dindirmeniz adına yeterli olur.

Kısacası; Bioser sizin bir çok ağrılarınızı dindirmek adına yardımcı olacak tamamen bitkisel bir üründür. Ayrıca yapılan araştırmalar sonucunda genel olarak herhangi bir yan etkisinin olmadığı da görülmüştür.

“bioser bitki özlü masaj jeli” üzerine 17 düşünce

 1. bı programda gördüm aldım kullanıyorum sırtımda fıtık var çok ağrı yapıyor bıoser 3 kutu aldım 2.kutunun yarısıda bitmek üzere ama bende hala bir gelişme yokkkk

 2. Tvde reklamını görmüştüm. bioser bitki özlü ağrı jeli aldım. ne kadar hocayı dinlesem dikkat etsem de kaslarımda hep ağrı oluyor. Bioser bitki özlü masaj jeli ile ağrılarıma son verdim. Spora gitmeden önce kullanıyorum. Spor öncesi ve sonrası da çok rahatlıyorum.

 3. boyun tutulması nasıl geçer ve eklem kireçlenmesi nasıl yok olur diye düşünürken bioser kullandım harika bir ürün. Önce gelen küçük kutudan denedim. Boyun ağrıma 10 dakikada etki etti. Acayip bir yanma oldu sürünce. Ondan sonra düzeldi ama iyi geldi. Ben bu kadarrını beklemiyordum doğrusu. Tebrik ederim, güzel bir üretim olmuş

 4. bioser bitki özlü masaj jeli için küçük bir deneme yapmanız yeterli. Göreceksiniz o zaman ne kadar etkili ve güzel bi ürün olduğunu.
  Şimdi vücudunuza bioser kremi masajla sürün ve bekleyin. Sadece ağrı olan yerlerinizde yanma hissi, diğer yerlerde serinlik hissedeceksiniz. Bioser işte bu kadar mükemmel bir ürün. Tüm vucudunuza ferahlık verirken, ağrıyan yerleri de iyileştiriyor. Sizde deneyinn

 5. boyun fıtığı ameliyatı olacağım ama daha 1 ay var. bioser krem iyi gelirmi, ameliyatta zararı olurmu?

  Sayın, Sevde EKER

  bioser ağrı kesici krem tedaviye yardım amacıyla haricen kullanılır.Sabah-akşam hafifi masajla uyguladığınızda ağrılarınızda önemli derecede azalma göreceksiniz.

 6. Merhaba bioseri yeni kullanıyorum. Doğrusu çok güzel ağrıyı kesiyor. Acaba bioserde diğer ağrı kesici haplar gibi etkisi azalıyor mu ? Ayrıca iltihaplı romatizma hastasıyım. Teşekkür derim


  Sayın, İsa Dağtekin

  bioser ağrı kesici krem etkisi ilk kullanıldığı andaki gibi güçlü ve etkilidir. Ancak ürünü sürekli kullanımlarda 5-6 gün ara verilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. Bünyenin alışkanlık haline getirmesi durumunda bünyede etkisi azalabilir. Bu nedenle ara verilerek kullanılmasında fayda var. İltihaplı romatizmalarda günde 3 defa bioser ağrı kesici krem uygulayarak rahat bir gün geçirebilirsiniz.

 7. İş hayatımdan dolayı boyun, omuz ve bel ağrılarım oluyor. Geceleri dayanılmaz oluyor, sabah işe bitkin halde gidyordum. İşterinde tavsiye ettiler bioser ağrı kesici kremi. 3 hafta oldu ve sabahları daha dinç kalkıyorum. Ağrılarımda olumlu azalmalar oldu. Ben bioser ağrı kremini kullanmasam daha çookk canım yanmaya devam edecekti.

 8. 3 gündür burkulan el bileğimin ağrısını çekiyordum. Sürekli ağrı kesici içmem gerekti. Televizyonda izleyince bioser bitki özlü masaj jeli ve etkilerini hemen sipariş verdim.2 gündür kullanıyorum ve 3 gün ağrıyı boşuna çekmişim. Gerçekten çok iyi geldi. Ağrıyı 3-4 saat içinde kesiyor. En azından hap içirtmiyor.

 9. bioser bitki özlü masaj jelinin içinde neler var. nerelerde kullanbiliriz?

  Sayın, Ceren Öztürk

  bioser bitki özlü masaj jelinin içinde şifa kaynağı bitki yağları bulunmaktadır. bioser bitki özlü masaj jelinin karışımında okaliptüs yağı, anason yağı, kekik yağı, nane yağı, portakal yağı, meneviş yağı, rezene yağı, pelesenk yağı, karanfil yağı, biberiye yağı,zencefil yağı ve lavanta yağı vardır.
  bioser bitki özlü masaj jeli hem masajda, hemde eklem ve kas ağrılarında, baş ağrılarında, burkulmalarda, varislerde rahatlıkla kullanılabilir.

 10. bioser jel bioder selülit kremi ile aynımı? Selülitlerime ne kullanabilirim.

  Sayın, Emel YORGUN

  bioser jel ile bioder selülit kremi aynı ürün değildir. bioser jel ağrı kesici etkili bitkisel masaj jelidir. selülitlerinize bioxel jel kullanabilirsiniz.

 11. bioser bitki özlü masaj jelini hangi vucut ağrılarında kullanılır acaba?

  Sayın,Vedia YAKARCA
  bioser bitki özlü masaj jelinin etken maddesi ağrı kesicidir. Bu nedenle bitki özlü masaj jelini hem masajda, hemde vucutta meydana gelen eklem, kulunç, boyun tutulması, burkulma, çocukların kemik gelişme dönemlerinde, kas adele, varis ve migren-sinüzit gibi baş ağrılarınızda kullanabilirsiniz.

 12. 7 yaşındaki oğlumun bacaklarında gelişmeden kaynaklı ağrı bulunuyor. Kullanabilirmi, gelişimini engellermi? Teşekkürler

  Sayın, Aliye YURDAYEL

  bioser ağrı kesici kremi tüm vucut ağrılarında kullanabileceğiniz gibi; gelişimçağındaki çocuklarımızın kemik gelişimi esnasındaki ağrıları içinde kullanabilirsiniz. Tamamen bitkisel olan bioser krem ile masaj yapılarak uygulandığında sinirleri uyarır, kan dolaşımını hızlandırarak uygulanan bölgenein rahatlamasını sağlar. Bitkisel içeriği ile bioser ağrı kremi cocuğunuzun gelişimine engel olmaz.

 13. bioser bitki zlü masaj jeli ile yapılan masaj harika oluyor. Tüm kulunçlar, kireçlenmeler yok oluyor. Vucudunuza zindelik katıyor. Bitkisel içeriği ile iş yorgunluğunuzu atmanızı sağlıyor. Bioser bitki özlü masaj jelini gittiğim masaj salonunda ilk defa kullanmıştım. Sinirlerim acayip gergindi ve rahatlamanın tek yolu masaj diye düşünüyordum. Oysa şimdi sinirlerimi yatıştırmnın tek yolu bioser ile masaj. Bayanlar kesinlikle tavsiye ediyorum, pamuk gibi oluyorsunuz. Nasıl gevşeyip rahatladığınızı tahmin edemezsiniz

 14. dogrusu migrenime iyi gelmedi basim agriyinca sürüyorum 10 dakika geciriyor sonra yine agriyor ama baska agrilar icin iyi. biraz daha ucuz olsa sevinirim.

  Sayın, Gülay Hanım

  bioser ağrı kreminin etken maddesi ağrı kesicidir ve tedaviye yardım amacıyla kullanılır. bioser ağrı kremini kullanırken migren ağrılarınızda tam randran alabilmenizx için 1 ay düzenli olarak kullanmalısınız. Sağlıklı günler dileriz.

 15. mustafa özlük bel fıtıgından amelıyat oldumsag bacagım belden asagı uyusuk sınır damarlarım calısmıyo tsk ederım

  Sayın, Mustafa ÖZLÜK

  Öncelikle geçmiş olsu dileklerimizi iletme istiyoruz. Bioser ağrı kremi bitkisel içerikli, etken maddesi ağrı kesicidir. Tedaviye yardım amacıyla kullanılmaktadır. Bioser ağrı kremini günde 3 defa bacaklarınıza masaj yaparak uyguladığınız takdirde size fayda sağlayacaktır.

 16. slm tv reklaminizi gordum bir fransiz arkadasim migren ve sinüzüt sorunu vardi. ona tavsiye ettim, suan dunyanin en mutlu insani. Size önerim bu kreminizi Avrupadaki hastane ve de klinik, ayrica masaj salonlarinda kullanin. Turkiye’yi sorunsuzca sizin temsil edeceğinize inaniyorum allah razi olsun bunu yapandan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>