çağan çokcan ile bioser ağrı kremi

çağan çokcan nın önerdiği bioser ağrı kremi , bioser masaj jeli kullanılanırken başa, alın bölgesine, şakaklara, boyun bölgesine, omuzlara, sırt bölgesine, göğüs bölgesine, kollara, dirseklere, bileklere, ellere, bel bölgesine, kalçaya, uyluk bölgesine, dizlere, baldırlara, bacaklara ve ayaklara ovularak uygulanır.

bioser masaj jeli içeriğinde bulunan kekik yağı, romatizmaya ve krampların çözümünde faydalıdır. aynı zamanda dezenfektan olarakta kullanıl maktadır.

nane yağı, migren, uykusuzluk ve baş dönmelerinde faydalıdır.baş, diş, romatizma ağrıları, kas rahatsızlıkları, hazımsızlık ve migren gibi birçok sağlık probleminde tedavi amaçlı kullanılakta.

okaliptüs yağı, hâricen deri üzerine sürülmek sûretiyle antiseptik olarak da kullanılır. romatizma, selülit, mikrop öldürücü ve kas gevşeticidir.

meneviş yağı, kas gevşetici kramp çözücü olarak kullanılır.

zencefil yağı, romatizmayı tedavi eder.masaj yapıldığı bölgede kan dolaşımını hızlandırır.eklem ve adele ağrılarında etkilidir.

karanfil yağı, mikropları öldürür,ağrıları dindirir,sinirleri uyarır,terletir,agrı kesici ve anti septik olarak kullanılır.

biberiye yağı, özellikle spordan sonra yorgunluk giderme masajı olarak uygulama, kas ağrıları ya da yorgun bir işgününden sonra çok uygundur. antiseptik, kramp çözücü,antiromatik olarkata kullanılır.

anason yağı, sinir sistemi uyarıcı etkisi vardır,selülitde kullanılır. bu sebeple agrı giderici özelliği vardır.

rezene yağı, olgun ciltlerde, yaralarda, selülit tedavisinde kullanılır. iyi bir tonik ve antiseptik etkiye sahiptir,vücuttaki ödem adını verdiğimiz şişliklerin tedavisinde kullanılır.

lavanta yağı, yatıştırııcı ve uyarıcıdır.romatizma da etkilidir. kokusu vucutta kuvvet ve ferahlık verir.

portakal yağı, antiseptik, anti bakteriyel, antispasmodik ve antifungal, stimulan ve tonik olarak kullanılır. ağrıları dindirir.

pelesenk yağı , adale sertleşmesine iyi gelir.romatizmal ağrılarda masaj yapılarak uygulanır.

“çağan çokcan ile bioser ağrı kremi” üzerine 33 düşünce

 1. ÇAGAN ÇOKCAN ANLATIRKEN DİNLEDİM BAYAĞI ETKİLİ BİR ÜRÜN. ÇOK FAZLA OLAN VARİS AGRILARIMDA BİOSER MASAJ JELİ KULLANDIM. AĞRIDAN NE GECE, NE GÜNDÜZ RAHAT EDEMEZDİM. ŞÜKÜRLER OLSUN ŞİMDİ RAHATTIM. BEN 1 KUTU ALMIŞTIM AMA KULLANMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM. FAZLA KULLANIMDAN DOLAYI ZARARI OLURMU?

  Sayın, Bedia TÜRKOĞLU
  bioser ağrı kremi varis ağrılarınız ve tüm vucut ağrılarınızda güvenle kullanabilirsiniz. bioser ağrı kremi bitkisel içeriği ile ağrılarınız geçinceye dek kullanılabilirsiniz. Herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

 2. Çağan Çokcan nın önerdiği bioser ağrı kremi kullanıyorum. Annemin romatizma ağrılarına iyi geldi. Bende belim için kullandım. Bazen sırtı açık kıyafet giyiyorum. Acaba bioser ağrı kremi güneşte falan leke yaparmı?

  Sayın, Sevtap ILICA
  Bioser ağrı kremi bitki yağlarından elde edilmiştir. bioser ağrı kremi sürüp güneşe maruz kaldığınızda leke yapmaz ancak güneşin etkisiyle bioser sürülen yerlerde renk değişimi-broznlaşma olabilir. Bu nedenle bölgesel ağrılarda kullandığımız bioser ağrı kremini güneşe maruz kalmadan kullanmanızı tavsiye ederiz.

 3. bioser ağrı kremini daha öncede duymuştum ama Çağan Çokcan anlatınca başka oluyor tabi. Bilen birilerinden bir ürünün methini duymak farklı tabi. Ben kulunçlarımda kullandım. İlk defa sürdüm aman Allahım o ne yangın omuzlarımda. Sanki közü alıp koymuşlar. Aradan yarım saat ya geçti ya geçmedi ama ağrılarım geçti. Hani kulunçlardaki ağrı insanın canını yakmaz ama acayip bir rahatsızlık verir. Ne oturduğunu ne yattığını anlarsın. Çağan Çokcan ile bioser ağrı kremini dinledikden sonra rahatladım. Artık ağzımın tadı geldi valla.

 4. Çağan Çokcan tvde anlatırken gördüm. bitkisel çözüm olarak anlattığı bioser kremini 4 gün oldu kullanalı ama ağrılarımın azaldı. İnsanın canı yanınca her yolu deniyor ama her yoldada fayda olmuyor. Hadi dedim bide bunu deneyelim. Sürdüğüm andan itibaren ağrılarımı yaktı aldı sanki. 4 gün oldu ve benim gece azan diz ağrılarım hafifledi. Doğrusu takdire şayan bir ürün bioser ağrı kremi, ağrısız bir gece geçirttiği için.

 5. Çağan Çokcanın anlattığı bioser ağrı kremini bacak ve eklem ağrılarında kullanmak istiyorum. Ama bacak kemiğimde platin var, platine zarar veririmi?

  Sayın, Hidayet TAPAN
  bioser ağrı kremi eklem ve bacak ağrılarında günde 2 defa güvenle kullanabilirsiniz. Bioser ağrı kremi bitkisel içeriği ile deri ve deri altına nuıfus ederek ağrılarınızın azalmasını, düzenli kullanımlarda iyileşmesini sağlar. Bacak kemiğinde takılı olan platine zarar vermez.

 6. Televizyonda Çağan Çokcan ile bioser ağrı krem programını dinlemiştim. Annemin ileri derecede romatizma ağrıları için aldık. Bir ayda annem ayaklandı. Artık ağrıları kalmadı. Bende bioser jeli sinüzitim için kullanmaya başladım. Ağrılarım oluştuğunda 3-4 dakika da rahatlatmayı başarıyor. Gece yatarken sürüyorum, burnumdan su gibi bişey akıtıyor. O su akınca çok daha rahatlamış oluyorum. bioser jel gerçekten şu sıralar vazgeçilmez ağrı kesicim oldu. Hemde sürekli hap yutmaktan kurtardı.

 7. Spor yaparken ayağımı burktum. Annem sağolsun hemen bioser jel ile masaj yaptı. 1 saat içinde ağrı falan kalmadı. Eskiden olsa günlerce o burkulma ağrılarını çekerdik. bioser jel sayesinde ağrı çekmeme gerek kalmadı. Şimdi bioser jeli spor sonrası masajda kullanıyorum. Vucuduma sağladı rahatlık anlatılamaz doğrusu. Kokusu insanın içini ferahlatıyor. Sporcu arkadaşlar çantanızda bulunması gereken bir ürün tavsiye ederim.

 8. Çağan Çokcan anlatırken dinleyen annem ağrıları için bioser jel sipariş vermiş. 2 gündür dişimin iltihaplanmasından dolayı geceleri ağrı içinde kıvranıyordum. Aldığım ağrı kesiciler artık etkilemiyordu. O can havliyle aklıma annemin bioser jeli geldi. Bende dışardan dişime ve iltihaplı bölgeye sürdüm. Böyle sıcak ve soğuk arası değişik bir hisle ağrım kesildi. Şimdi 3 gündür antibiyotikle beraber bioser jel kullanıyorum. Hiçbir yan etki yapmadan ağrılarımı kesti. Üstelik bioser jel kullandığım bölümündeki cildimde canlılık, parlaklık ve bir sıkılaşma hissediyorum

 9. Giydiğim topuklu ayakkabılar yüzünden sürkli ayaklarım ağrıyordu. Üstelik kapalı ayakkabı içinde ayağım terden kokuyoprdu. Hostes arkadaşımın verdiği ve medyada reklamını gördüğüm bioser jelden kullandım. İki günde ayak ağrılarım kalmadı. Ayaklarım terlemiyor ve ayak kokusu duymuyorum. Topuklarımda nasırlaşma oluşmıyor, topuklarım yumuşacık oldu. Hemen kendimde alarak çantamın bir yerini de bioser jele açtım. Geçenlerde bir seferimizde yolcumuzun kolunda ağrı meydana geldi. Hemen bioser jelden sürdüm. Yarım saat sonra ağrısı geçmişti. Bana dualar ederek uğurladık kendisini.

 10. Belimdeki fıtıkdan dolayı bacaklarıma krmp giriyor, ayaklarım saatlerce bu kram nedeniyle acı çekiyordu.Hele bide ayak parmaklarımın birbirine kenetlenir açılmazdı. 3 gündür sabah akşam bioser jel kullanıyorum. Ağrılarım gene oluyor ama öncesi gibi saatlerce sürmüyor. Gün geçtikce ağrılarımın ve krampların oluşumu azaldı. Buna da şükrediyorum, teşekkürler bioser jel.

 11. Çağan Çokcan tarafından reklamı yapılan bioser jel sayesinde kulunçlarımdan ve ağrılarımdan kurtuldum. Bütün mesai saati boyunca ağrıyı çektim. Akşam annemin romatizma için aldığı bioser ile kulunçlarıma ve sırtıma masaj yaptı evdekiler. Böyle soğuk sıcak arası tuhaf bir duyguyu 1 saat kadar yaşadıkdan sonra ağrılarım dindi. Bütün gün boşuna ağrı çekmişim meğer. Şimdi akşamları kullanıyorum, sabah kalktığımda ne kulunç ne de ağrı oluyor. bioser jel gerçekten harika bir ürün.

 12. romatoit artrit rahatsızlığım var. Acaba Çağan Çokcanın anlattığı bioser jelden kullanabilirmiyim? Yardımcı olurmusunuz?

  Sayın, Emel SAĞLAM
  Romatoit artrit iltihaplı eklem romatizmasında bioser jeli sorunlu bölgeye masajla uygulayabilirsiniz. bioser jel uyguladığınız bölgedeki sinirleri uyararak kan dolaşımını hızlandıracak ve rahatlama sağlayacaktır. bioser jeli romatoit artrit rahatsızlığınızda tedavinize yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

 13. Bel ağrısı için kullandım. Gerçekten çok iyi geldi bana. Resmen kemiğime işleyen ağrıyı dindirdi. Şu sıralar rahat hareket edebiliyorum ve bu bioser jel sayesinde oldu. Bitkisel olması nedeniyle de hayli ilgimi çekmişti. bioser jel kullandığım zamanlarda belimde ve hareketlerimde kasılma ve ağrı olmuyor. Sürekli direksiyon sallamaktan ve oturmaktan haliyle belde sorunlar oluyor ama dediğim gibi bioser jel sayesinde öncekinden çok daha rahatım.

 14. çağan çokcanın anlattığı bioser jeli romatizma ağrılarım için kullanıyorum. Ayrıca fizik tedavi oluyorum. Doktoruma bioser jeli götürüp gösterdim, kullanmamda sakınca bulmadı. Şimdi fizikden sonra kullanıyorum gerçekden çok rahatlatıyor. Eklemlerimi yumuşacık yaptı, ne bir ağrı ne de sızı var. Normalde yağmurlu havalarda sızılarımdan yerimde duramazdım. Şimdi ise yağmurun tadını penceremin önünde çıkarıyorum. bioser jeli kullanın diyorum, başka da bişey demiyorum

 15. tek taraflı baş ağrım için doktor sinüzit dedi ve ilaç verdi. Düzenli olarak kullandım ama tam tedavi olmadı. Soğukta, havasızlıkta ya da sıcakta hemen bşlıyordı başım ağrımaya. Arkadaşım ilaç kullanımıma dayanamış bioser jel almış bana.Çağan Çokcanın ağrı kremi olandan. İlk kullandığım andan itibaren ağrımı kesti. Gece dikkat ediyorum uyurken burnumdan sıvı akmaya başladı. Bu iyiye işaret bence. Tıkanıklığım geçti, rahat rahat ağrısız uyuyorum. Teşekkür ederim bioser jel sana. Nasıl rahatlatıyor bilemezsiniz

 16. Çağan Çokcan ile bioser ağrı kremini baş ağrılarım için kullanıyorum.İşe yaradığı kesin çünkü eski sıklıkta ağrım olmuyor. Daha da azaldı. Daha bir şişe bitirmedim ama bioser jelin çok faydasını gördüm. Migren ağrısı en ufak bişeyde başlar ve hap almadan geçmezdi. Hap kullanmadan 2 dakika da ağrımı kesiyor ve sürdükden sonra tekrar ağrım başlamıyor. İşi benim gibi hesap olanların, ve sık sık ağrı çekenlere önerimdir bioser ağrı jeli.

 17. Çağan Çokcan tarafından tanıtımı yapılan bioser ağrı kremini boyun fıtığım için kullanmaya başladım. İlk sürdüğüm andan itibaren boynumda rahatlama hissi bana iyi geldi. Daha sonra düzenli kullanmaya başladığımda ağrılarım azaldı. Şimdi doktorun verdiği egzersizle birlikte bioser ağrı kremi kullanıyorum. Boynumda ve omuzlarımda ağrı kalmadı. Boynumu rahat hareket ettirebiliyorum. Kullanan biri olarak ben tavsiye ediyorum.

 18. Çağan Çokcan ile bioser ağrı kremini izlediğimde kulağa hoş geldi. Alıp denedikden sonra gerçekten çok sağlıklı bir ürün olduğunu anladım. Masajla kullandığımız zaman vucudunuza rahatlık ve ferahlık veriyor. Cildinizi resmen tazeliyor. ağrılarda birebir kullanabiliyorsunuz. Üstelik hiçbir zararı da yok. bioser jelin kampanyasından faydalanarak 6 kutu aldım.Çünkü bir daha böyle yararlı bir ürünü bulmam zor olur.

 19. Ağrı kesici kremleri tercih etmemin nedeni mide rahatsızlığımdan dolayı ama bu zamana kadar etkili bir ürün bulamamıştım. Çağan Çokcanın ağrı kremini duyunca alıp denemek istedim. Baş ağrısına kullandım ve gerçekten işe yaradığını gördüm. Şuan yani 4 aydır tüm ağrılarım için bioser ağrı kremi kullanıyorum. Tercihimde doğru kararı vermekden dolayı çok mutluyum.

 20. hemen hemen herşeye alerjim olduğu için genelde ilaç kullanamıyorum. Çağan Çokcan ile bioser ağrı kremini duyunca biraz araştırdım. Sonuçta direk kana karışmayacağı ve bitki yağı olduğu için tereddütsüz aldım. Baş ağrısı için almıştım ama kulunlarıma ve eklemlerime de kullandım çok iyi geldi. Artık alerji olmakdan korkmadan bioser ağrı kremi kullanıyorum. Alerjik olanlar beni çok iyi anlarlar.

 21. Çağan Çokcan ile ağrı kremini izlediğimde bana abartı gelmişdi. Ama annem denemek için almış. Ben de evde varken denemek için baş ağrım için kullandım. Ağrımı 15 dakkada kesti, inanamadım. bioser ağrı kremi gerçekten çok etkili. İçeriğindeki bitkiselerin güçlü ağrı kesici özelliği var. Hemde cildinize zarar vermiyor. bioser ağrı kremi ile annemde romatizma ağrılarını hafifletti. bir kutu bittikden sonra kesin çözüm olacağına inanıyor. Bakalım bekleyip göreceğim. Önyargılı davranmak istemiyorum çünkü. Ama ilk izlenimimde bende tam not alan bir ürün.

 22. Televizyonda birkisel bir ağrı kreminden bahsediliyordu. Sanırım Çağan Çokcan ile ağrı kremi olacak. Acaba bu ürünün içinde hangi yağlar bulunmakta, yan etkisi varmı? Herkes kullanabilirmi?

  Sayın,Berk Ulaş ŞİMŞEK

  Çağan Çokcan tarafından tanıtımı yapılan ürün bioser ağrı kremidir. İçeriğinde bitki yağları bulunmaktadır. Bu yağlar; kekik, nane, meneviş, okaliptüs, zencefil, karanfil, biberiye, anason, rezene, lavanta, portakal, pelesenk, acıbiber ve keklik üzümü bitkilerinin yağlarıdır. Kimyasal içermediği için yan etkisi bulunmamaktadır. Belli bir yaş sınırı bulunmayan bioser ağrı kremini tüm vucud ağrılarında kullanabilirsiniz.

 23. Bioser ağrı kremi ile tv reklamlarında Çağan Çokcan aracılığıyla tanıştım. Özellikle belimdeki ağrılar için kullandım. Ama diğer taraftan tüm vucut ağrılarında kullanılıyor olması çok işime yaradı.Hap tutmak yerine stresden kaynaklı ağrılarımda bioser ağrı kremi kullanıyorum.

 24. Grip olduğum için gün boyu yatmakdan tv seyretmeye bol bol vaktim oldu. Bu esnada Çağan Çokcan ile ağrı kremini izleyince gribin vucudumda yarattığı ağrılara iyi geleceğini düşünerek sipariş verdim. Ertesi gün geldi ve hemen kullandım. Daha ilk kullanımda vucudumda rahatlama hissettim. Bütün halsizliğimi aldı. Üstelik tıkalı olan burnum açıldı ve akmaya başladı. o kadar rahatladım ki anlatamam. ben bioser ağrı kremini tavsiye ediyorum. birçok ürüne göre gayet sağlıklı ve iyi bir ürün

 25. İnsan hasta olduğunda özelliklede grip olduğunda vucudunda tarifsiz bir ğrı oluyor ve çok rahatsız ediyor. Acaba böyle durumlarda bioser ağrı kremini kullanabilirmiyim?

  Sayın, Rezzan Hanım

  bioser ağrı kremini tüm vucut ağrılarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Grip döneminde kullanılan bioser ağrı kremi hem vucudunuzun rahatlamasını hemde soğukalgınlığınızın tedavisinde faydalı olacaktır.

 26. İşyerindeki yoğun trafik yüzünden sinirlerimiz çok gergin oluyordu. Buda vucudumu çok yıpratıyor. Bir gün arkadaş bioser krem ile çıkıp geldi. Akşam eve gidince hemen duş alıp bioser bitki özlü masaj jelini sürdüm. Bedenimi 10 dakikada rahatlattı. Sinirlerimde sertlik kalmadı, haliyle kendimi çok rahat hissettim. 1 haftadır her akşam kullanıyorum ve günün yorgunluğu bioser ile atıyorum. Hem bedenimi dinlendiriyor, hemde sinirlerimi rahatlatıyor

 27. Çağan Çokcan ile bioser ağrı kremini izledikden sonra kullanmaya başladım. Özellikle soğukalgınlığında şişen bademciklerime çok iyi geliyor. Boğaz bölgesine dışardan sürüp tülbentle sarıyorum. Acaba bu şekilde kullanabilirmiyim?

  Sayın, Esma CANPOLAT
  bioser ağrı kremi bitkisel içeriği ile vucut ağrılarınızda kolayca kullanabileceğiz bir üründür. Deri altına nufus ederek sinirleri uyarır ve kan dolaşımını hızlandırarak uygulandığı bölgede rahatlama sağlar. Bademcikleriniz için de deriye sürerek kullanmanızda bir sakınca yoktur.

 28. bioser ağrı kremini annem kullanıyordu ve sürekli ağrılarına iyi geldiğini söylüyordu. Cuma gecesi gripden dolayı burnum iyice tıkandı ve nefes alıp vermede zorlandım. Astımım olduğu için çok zor anlar yaşadım. Annem bioser ile bana masaj yapıp, burun delikleime bile sürdü.İçeriğindeki mentol önce biraz yaktı ama sonra o kadar rahatladımki anlatamam. Yediğimden içtiğimden tat alır oldum. 2 gündür yatıyordum ama bugün turp gibiyim. Tat alınca yemeye başladığım için çabuk toparlandım. Artık bende herkese bioser ağrı kremini anlatıyorum.

 29. Çağan Çokcan ile bioser ağrı kremini izledikden sonra satın aldım. Belimde fıtık var, bu nedenle belimi zorladığımda ağrı yapıyordu. Ama bioser ağrı kremi iyi geldi. Acaba günde kaç kere kullanırsam tedavim tam olur?

  Sayın, Suriye AYCIKAN
  bioser ağrı kremi tedaviye yardım amacıyla kullanılmaktadır. Tam sonuç alabilmeniz için 1 ay boyunca günde 3 defa ağrı olan bölgeye uygulamalısınız.

 30. Çağan Çokcan ile bioser ağrı kremini sakar kardeşim için annem almıştı. Kardeşim nasıl beceriyor bilmiyorum ama sürekli bir yerlerini çarpıp durur. İçeriğini ve etkilerini okuyunca bende iki günde bir masajla bioser ağrı kreminden kullanmaya başladım. Cildim eskisine oranla daha taze ve canlı. Üstelik kulunçlarım ve kireçlenmelerimden eser kalmadı. Gün içersinde kendimi daha zinde ve ferah hissediyorum. Ben tavsiye ile kullandım memnun kaldım ve tavsiye ediyorum

 31. Vucudumda hissettiğim yorgunluk ve eklemlerimdeki ağrılar için Çağan Çokcan ile bioser ağrı kreminden kullandım. 4 günde vucudumdaki ağrılardan ve yorgunlukdan eser kalmadı sanki.Kendimi daha canlı hissediyorum. Üstelik eklemlerimde oluşan kireçlenmelere çok iyi geldi. bioser ağrı kremi ile hem yorgunluk hissinden hemde ağrılarımdan kurtuldum. Teşekkürler Bioser ağrı kremi.

 32. bioser ağrı kremini yere gitsem yanımdan hiç ayırmıyorum. ÇÜnkü tüm ağrılarda güvenle ve rahatlıkla kullanabiliyorum. Ben sinüzit ağrım için kullanıyorum. Ağrım başladı anda burnum tıkanıyor ve ağrı daha da atrıyor. Hemen bioser ağrı kreminden burun deliklerime sürüyorum, böylece tıkanıklık açılıyor. Sonra anlıma ve şakaklarıma sürüyorum. Şıp diye kesiyor ağrımı. Gün boyunca rahat ediyorum. Bioser ağrı kremini kullandığımdan beri haftada 2-3 kez yakalandığım sinüzit ağrılarım seyrekleşti. Artık eskisi kadar çok ağrım olmuyor. Düzenli kullandığım sürece de olmayacak sanırım. hem düzenli kullanıldığında tedavi etme olasılığı daha fazla.

 33. İyigünler.Ben menisküs ameliyatı oldum fakat birkaç ay sonra dizlerim tekrar eskisi gibi ağrımaya başladı.merdiven inip çıkarken uzun yolda yürürken zorlanıyorum.Dokktorumun verdiği agrı kesici jel bir işe yaramadı.Acaba bioser jelin faydasını görebilir miyim?23 yaşındayım ama dizlerim yaşlı birinin dizleri gibi sürekli ağrıyor.Sağlık personeliyim ve bu konuda beni aydınlatmanızı rica ediyorum.Sipariş verdim inşallah memnun kalırım.Teşekkürler şimdiden.

  Sayın, Merve KAYA

  bioser ağrı kremi bitki yağlarından elde edilmiş olup etken maddesi ağrı kesicidir. Tedaviye yardım amacıyla kullanılan bioser ağrı kremi düzenli kullanımlarda ağrılarda azalma ve iyileşme sağlamaktadır. Menisküs ve diğer tüm vucut ağrılarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz yan etkisi olmayan bir jeldir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>