romatizmaya ne iyi gelir

romatizmaya ne iyi gelir, ağrı ve romatizmalara ne yapmalı  ?  Sabah uykusundan veya ufak kestirmelerden sonra ne hikmet ise boynumuzun tutulduğunu, başımızı döndürmeye hareket ettirmeye çalıştığımızda güçlük çekeriz.

Hatta bazı zamanlarda farkında olmadan hava akımlarında ( arabada, evde ) kalmamız sonucunda omuzlarımız, kulunçlarımız, dizlerimiz ve çeşitli bölgelerimizde ıstırap veren ağrılar oluşmaya başlar ve bunları yaşayan bilir…

İşte bu yüzden bioser romatizma ve ağrı kremi ağrıdan, acıdan ve tüm eklem rahatsızlıklarınızıdan kurtulmanız için % 100 doğal maddelerden oluşan ve hiç bir yan etkisi olmayan etkin formülü ile mükemmel bir çözüm yolu sunmakta.

Boyun tutulmalarında, romatizma ağrılarında göğüs, kaburga ve sırttaki kas ağrılarında, burkulma, kas ezilmele anlarında sizlere Bioser romatizma ve ğğrı kremi kurtulmanıza yardımcı olabilir.

tüm bu ağrıları çekmek zorunda değilisiniz.

“romatizmaya ne iyi gelir” üzerine 32 düşünce

 1. 2 senedir romatizma ağrılarımdan çektiğimi ben bilirim. Sonunda bioser jeli buldum da rahatım çok şükür. Romatizma ağrılarına çok iyi geliyor. Günde 3 defa kullanıyorum, gerçekten çok rahatlatıyor insanı. Benim romatizma başlangıcı düzenli olarak 3 aydır kullanıyorum. Bu süre içersinde gittikce iyileşme gerçekleşti. ben romatizma ya da başka ağrılarda bioser jel kullanımını öneririm. Zahmetsiz ve kolayca uyguluyorsunuz ve mideme zarar verir korkusu olmuyor.

 2. Sanırım şu hayatta en berbat ağrı romatizma ağrısı ya da bana öyle geliyor. 38 yaşındayım ve bu yaşta merdiven inip-çıkarken, sporda ya da yürüyüşte bacaklarımın ağrısından duramıyorum. Bi tek yazın gündüzleri rahat oluyorum o kadar, gece bile o sıcaklarda ağrı oluyordu. Yaklaşık 8 aydır bioser jel kullanıyorum ve ağrılarımdan eser kalmadı. Merdivenler artık kolayıma geliyor. Bacaklarım hiç olmadığı kadar sağlam, eklem yerlerimdeki sesler de geçti. İltihaplı romatizmaydı ama iltihap filan kalmadı. Bence bioser jel kullanmaya değer bir ürün.

 3. bioser jeli evdekiler romatizma ağrıları için kullanıyorlardı ve çok faydasını gördüler. Neredeyse benden sağlam bacakları oldu. Bende deneme amacıyla sinüzitime uyguladım. 3 gün kullanmıştım ki gece burnumdan sarı bi su aktı. Bu su ne zaman aksa benim başım rahatlıyor. denemk ki sinüzitime iyi geliyor. Bana göre iyi geldi çünkü başım ağrımıyor ve burnum tıkanmıyor. bioser jel bitki yağlarından oluştuğu için herkes rahatlıkla kullanabilir. her ağrıya deva bioser jel

 4. sırt ağrılarım beni çok rahatsız ediyordu. abimin getirdiği bioser jelden kullandım daha ilk kullanımda ağrı olan yerleri ısıtmış gibi ağrıyı çekti aldı.bu kadar etki edeceğini tahmin etmiyordum doğrusu. ama sırt ağrılarıma iyi geliyor. Ayrıca kulunçları akşamdan sabaha yok ediyor. Bioser jeli tavsiye etmemek elde değil arkadaşlar.

 5. romatizma sıcağı sever, soğuk başladımı onunda ağrıları başlar. Nineminki de aynı öyle oluyor. 2 gün hava soğudu yaaa ninem hemen oflamaya abaşladı. Eeee yaşlılıkda var tabi. Nette onun için araştırma yaparken romatizmaya ne iyi gelir yazısı dikkatimi çekti. Hemen sipariş verdim. Ninem 1 haftadır kullanıyor ve gerçekten ağrılarımı yaktı diyor. Yani ağrıları kesilmiş. Şükürler olsun. Artık ninem bize eski günlerini uzun uzun anlatabiliyor. Çünkü bacaklarındaki ağrılarını ovması gerekmiyor. bioser jel gerçekten süper gücü ile ağrıyı kesip alıyor sanki. Bende omuzlarıma sürdüm ertesi gün hiçbirşeyim kalmamıştı.

 6. bioser jel kullanmadan önce havalar azıcık soğusa annem hemen sıkı sıkı giyinmeye başlardı.Çünkü romatizmaları hemen ağrımaya başlıyordu Ama 4 aydır bioser jel kullanıyor ve sıkı sıkı giyinmiyor. Bioser jel sayesinde bu kış romatizma ağrılarını düşünmeyecek. Çok iyi geldiğini söylüyor. Rahat rahat her vakit abdestini alıyor ve bacak ağrısı olmuyor. Romatizmadan çekenlere tavsiye ederiz.

 7. romatizma ağrılarım için bioser jel kullanıyorum. Ağrılarımda azalma oldu. Hareket ederken bacaklarım ve eklemlerim ağrımıyor.Benim çok işime yaradı. bioser jel içindeki bitki yağları çok faydalı zaten, hepsi bir arada daha faydalı oluyor. Sonradan da tvde izledim Çağan Çokcan anlatıyordu.

 8. romatizma ağrılarımda kullandığım bioser jel sayesinde ağrılarım dindi, bacaklarımda sızı olmuyor. Kızım işinin ağırlığından oluşan sırt ve bel ağrılarına sürdü. Gerçekten çok etkili, yanma hissiyle beraber ağrılarda, kulunçlarda gidiyor. İçeriğinde yabancı madde olmayan bitki yağı bioser jele her zaman güveniyorum doğrusu

 9. bioser jelden öncede başka ağrı kremleri kullanmıştım ama ilk defa bu kadar etkilisini gördüm. romatizma ağrılarım 2 günde dindi.Düzenli olarak kullanıyorum, yağmurlu havalarda bacaklarım ayaklarım ısınmıyordu. ama bioser jelden sonra bacaklarım, ayaklarım ısındı. Kan dolaşımını hızlandırıyor ve ağrıyı kesiyor. Tavsiye ederim. romatizmaya ne iyi gelir diye sorarsanız BİOSER JEL diyorum

 10. 2 haftadır romatizma ağrılarım için bioser jel ürününden kullanıyorum. Çok memnun kaldım. gerçekden ağrılarımı dindirdi. Çok teşekkür ederim.

 11. artık babam romatizmasından o kadar da şikayetci değil çünkü bioser jel kullanmaya başladı. Başlarda keskin kokusundan rahatsız olduğunu söylesede hissettiği rahatlamadan sonra artık bırakmayı düşünmüyor. Ben burnum tıkandığında sıcak su ile eritip buğu yapıyorum, hemen acıveriyor. Akşamdan masajla tüm vucuduma sürüyorum. İçeriğindeki bitki yağları sayesinde beni tutulma ve kireçlenmelerden koruyor. bioser jel çok faydalı bir ürün ve biz herkese öneriyoruz.

 12. İşyerindeki hareketsizliğime verdiğim yorgunluk ve bacak ağrılarım romatizma başlangıcı olduğunu duyunca hemen çağan çokcanın bioser jelini aldım. ilk kullanımdan itibaren verdiği rahatlama sayesinde kendimi daha zinde hissediyorum.Bacaklarımda ağrı kalmadığı gibi üşümede hissetmiyorum.

 13. eklemlerimde iltihaplanma var ve ağrıları çok fazla var. Biraz olsun rahatlamak için bioser jel kullanmaya başladım. Gerçi tam geçirmedi, sonuçta iltihaplı ağrı daha fazla oluyor ama yine de eskisi gibi çok şiddetli olmuyor. bioser jel sayesinde en azından geceleri daha rahat uyuyorum.

 14. romatizma ağrılarını anneme sormak lazım ama ben kendim şahsen denedim ve gördüm. Omuzlarımdaki kireçlenmeden dolayı canım çok yanıyordu. Akşam masaj yapa yapa sürdüm. sabah kalktığım ağrılarım yok olmuştu. Tekrar masaj yapa yapa sürdüm.Akşama ne kireçlenme kalmıştı ne de ağrım kalmıştı. bioser jel gerçekten işe yarıyor. ama sanırım ağrılar ilk başladığı anda uygulayınca daha etkili oluyor.

 15. Bacaklarımda meydana qelen sızlama için kullandım. 3 qünde bitirdi sızlamaları. bioser jelin bitkisel içeriqindeki yaqları incelediqimde çok faydalı olduklarını gördüm. Çaqan Çokcan da zaten tv reklamlarında anlatıyordu. Kokusu burun tıkanıklıqına çok iyi geliyor. Gece kullandıqımda horlamayı bile enqelliyor. Eşimin üzerinde test edilmiştir :) qerçekten aqrılar için çok kullanışlı çok ideal bir ürün. Emeğinize saqlık

 16. şiddetli romatizma ağrılarıma artık ilaçlarım kar etmiyordu. Dayımın İzmirden getirdiği bir yağ kullandım. Sonradan adının bioser ağrı kremi olduğunu öğrendiğim bu krem ile ağrılarımda azalma başladı. Sonra bende bioser siparişi vererek düzenli kullanmaya başladım. Ağrıyan yerime masajla sürüp sarıyorum. 1 saatte ağrılarım hafifliyor. Dayıma ve bioser ağrı kremine hayatımı ağrısız yaşamamı sağladıkları için minnettarım :)

 17. eklem ağrılarımda kullandığım bioser sayesinde eklem hareketlerimde rahatlık oldu. Sızılarım geçti. Baş ağrısı için kullandığımda anında ağrımı kesiyor. Çok şiddetli sinüzit ağrımda bile bioser ağrı jel sayesinde uyuyabiliyorum. Kardeşim sporda burkulma falan yaşadığında da kullanıyor, hemen ertesi güne hiçbirşeyi kalmıyor. Eczadolabında bulunması gereken bir ürün.

 18. Bel ağrımdam öldüğüm sıralarda arkadaşım bioser krem sürdü Çalıştığım ofiste kokusu biraz abartı olsada inanın o kadar rahatladım ki anlatamam. ağrımı yarım saatte kesti. Belimden bacaklarıma vuran ağrıdan dolayı kıvranır vaziyette idim. arkadaşım revirde bir güzel masajla bioser ağrı kremini sürdü. Sürdüğü an bi yanma hissi ardından ağrı marı kalmadı. Ağrım neden oldu bilmiyorum ama ilk defa olmuştu. Tüm ağrılara kullanabilirsiniz. Benim bel ağrıma çok iyi geldi doğrusu.

 19. ben böyle etkili bir krem görmedim. Onca zamandır beni rahatsız eden ve gitgide artan ağrılarım için bioser ağrı kremi alıp denemek istedim. Sağolsunlar aynı gün teslim ettiler. İlk sürdüğümde bir yanma hissettim, ardından ısınma başladı. İnanılmaz derecede rahatladım. Kullanımda günde 2 defa diyor ama ben günde 3 defa kullandım. Daha 5 gün oldu ama bende ağrı filan kalmadı. Romatizmaya iyi geliyor, şiddetli ağrılarda bile etkili bir ürün bioser ağrı kremi.

 20. işimin stresinden kaynaklanan vucut ağrılarım oluyordu. Hem bedenen, hem beynen yorulduğum işimde ilaç kullanamıyorum çünkü ilaçların etkisinden dolayı dalgınlık çok fazla oluyor. Bu nedenle krem ürün olan bioser ağrı kremini kullanmaya başladım. İlk kullanımda vucudumda yanmalar oluştu ama sonradan yanmanın yerini rahatlama aldı. Şuan işyerinde tüm ekip kullanıyoruz. Vucudum daha zinde ve canlı. Ağrılarımdan eser yok. Hatta verdiği rahatlık sayesinde sinirlerim gerilmiyor. bioser ağrı kremini masajda kullanmanızı tavsiye ederim.

 21. eklemlerimdeki ağrı ve çıkan ses hayatımı mahvediyordu.Çağan çokcan ile bioser ağrı kremini dinleyip romatizmaya da iyi geldiğini öğrenince siparişimi verdim. İlk defa kullanmama rağmen ağrımı hemen hafifletti. İlk kullanımdaki etkisinin devamı ilerki günlerde de devam etti. Eklemlerimdeki ağrı azaldı, eklemlerden çıkan ses yok artık. eklemlerimin hareketi daha seri oluyor.

 22. bel ağrılarım için bioser ağrı kremi kullanmaya başladım. ilk kullanımdan itibaren ağrılarımda azalma oldu. Babam da romatizmaları için kullanıyor. Ağrıları onunda azaldı. İlk haftamız olmasına rağmen babamda ağrıları açısından bayağı hafifleme oldu. Bitki özlü olması da ayrıca güzel, kullanırken tedirgin olmuyoruz. Zararı olurmu korkumuz yok. Burkulma ve incilmede test edilmiştir :;) kesin sonuç veriyor. Özellikle çocuklar için bioser ağrı kremi çok iyi bir ürün

 23. bioser ağrı kremini incelediğimde tam bize göre dedim çünkü oğlum daha 5 yaşında ve hap yutturmakda zorlanıyorum. 5 yaşındaki oğlumda romatizma var ve gelişme çağında da olduğu için ağrılarına dayanamıyor. bioser ağrı kremi ile vucuduna masaj yaptığımda yüzündeki mutluluk herşeye değer doğrusu. bioser ağrı kremi sayesinde oğlum oynayarak etrafına gülücükler dağıtıyor. Doktoruna durumu anlatınca kullanmamızda bir sakınca görmedi, gönül rahatlığıyla kullanıyoruz.

 24. bioser öyle bir ağrı kremi ki; aklınıza gelebilecek her ağrıya güvenle kullanabiliyorsunuz. Mesela romatizmaya ne iyi gelir BİOSER AĞRI KREMİ. kulunçlara ne iyi gelir BİOSER AĞRI KREMİ.. Ve bunun gibi birçok ağrılara. Güvenle kullandığım tek ağrı kremi bioser ağrı kremidir. herkese tavsiye ederimmmm

 25. bioser ağrı kremini romatizmanın yanında kireçlenme içinde kullanabilirmiyiz?

  Sayın, Ünal ALIN
  bioser ağrı kremini tüm ağrılarda kullanabilirsiniz. Romatizma, baş ağrısı ve kireçlenmelerde masajla uygulayacağınız bioser ağrı kremi kireçlenme problemlerinde de sağlığınıza kavuşmanıza yardımcıdır.

 26. bioser ağrı kremi romatizmaya çok iyi geliyormuş. Bende kullanmak istiyorum. Yanlız kullanırken nelere dikkat etmek gerekir acaba? Özel yapmam gereken bir kullanım şekli varmı?

  Sayın, Başak SARIKAYA

  Bioser ağrı kremi romatizma, kireçlenme, baş ağrıları ve tüm vucut ağrılarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulanacak bölgede açık ve yanık yarası olmamasına dikkat ediniz. Bioser ağrı kremi içeriğindeki mentol yaraya zarar vermemekle birlikte iyileşme sürecini uzatabilir. Uygulama yaparken uygulanacak bölgeye masaj yoluyla yedirmeniz yeterli olacaktır. Romatizma ağrılarında günde 3 defa uygulamanızı tavsiye ederiz.

 27. İyi günler. Ben romatizma ağrısı için kullanan bi tanıdığımız sayesinde bioser ağrı kremini gördüm. Benim sorum, acaba soğukalgınlığında antibiyotik kullanırken bioser kullanabilirmiyiz? Yoksa sadece romatizmayamı iyi gelir?

  Sayın, Remziye ERKENCİ
  Bioser ağrı kremini romatizma, kireçlenme, tutulma, baş ağrıları ve tüm vucut ağrılarında rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi soğukalgınlığında vucutta oluşan kırgınlığın giderilmesinde ve ağrılarınızda da kullanabilirsiniz. Günde 2 kere kullanmanız yeterli olacaktır.

 28. Kardeşim bayramda trafik kazası geçirdi ve bacaklarından rahatsız. Kırıkların iyileşme döneminde çok ağrısı oldu. Alçıdan çıkarttılar ama hala ağrıları oluyordu. romatizmaya iyi gelen kırık ağrılarına da iyi gelir diyerek bioser ağrı kreminden aldık. Kardeşimin bacaklarına masajla uyguladım. şimdi ağrısı olmadan iyileşiyor. bioser gerçekden çok etkili ağrı kremi imiş. Başım ağrıdığında kullanıyorum, 5 dakkada kesiyor ağrıyı.

 29. valla sogik havalarda ne yapsam geçmiyen romatizma ağrılarıma bioser ağrı kremi iyi geldi ağrılarımdan kurtuldum. İlk zaman oğluma kızıyordum, her gördüğünüzü alıyorsunuz çok para harcıyorsunuz diye. Ama şimdi bioser kullanıp da ağrılarımın gitgide azaldığını görünce sesim çıkmıyor. Demek bizim uşaklar ara bir doğri bişey ediyler.

 30. bioser ağrı kremini migren ağrılarımda kullanıyorum. Bilgisayar programcısıyım ve sürekli ekrana bakmakdan başım ağrıyor. Ağrı kesici ilaçları da bir yere kadar kullanıyorsunuz, zaten onlarda zamanla alışkanlık haline geldiğinden çok etkisi olmuyor. Sonradan yaşlı bekçimizin romatizmaya iyi geliyor dediği bioser ağrı kremini kullanmaya bşladım. Şuan için günde 3-4 defa kullanmak bana yetiyor. En azından bağışıklık sistemimi alüst etmeyen bir ürün ve gerçekden gün içersinde ağrım olmadan rahat geçiriyorum.

 31. bioser ağrı kremini eklemlerimdeki kireçlenme için kullanıyorum.2 haftada kireçlenmelerimden eser kalmadı. İlk kullandığımda yanma hissim çok oluyordu. Ama iyileşmeye doğru ilerledikçe yanmalarımda azaldı. Bir kremin bu kadar etkili olabileceğini düşünmezdim. Mantığım her zaman kana karışan ürünlerin daha etkili olacağını söylerdi. Ama şimdi görüyorum ki; bioser ağrı kremi diğer kana karışan ürünlerden dah aetkili ve daha sağlıklı.

 32. Bel ağrım için kullanırken annem ağrıyan dizlerine kullanmayı denedi. Kullandığı anda dizlerindeki ağrılarda bir yanma oluşmuş, ondan sonra rahatladım diyor.Bende işyerinde sürekli oturmakdan belim ve bel yanlarımda oluşan ağrılarda kullanıyorum. Gerçekden etkisini kısa sürede gösteriyor. Üstelik ağrılarım eskiye oranla daha az oluyor. Bu durum beni mutlu ediyor çünkü ilaç kullanmam gerekmeden, cildime zarar vermeden ağrılarımdan kurtuluyorum. Ben yan etkisi olmayan ve bitkisel olan bioser ağrı kremini romatizma ve eklem ağrılarınızda tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>